Perustiedot
| Rekisterinumero | LLY-950 |
| Vuosimalli | 2007 |
| Viimeisin katsastus | 14.1.2026 |
| Ajomäärä | 135000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Corsa |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 8 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Juha Kahari
Automyyjä FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Huoltokirja
- 2 x renkaat 2 x erikoisvanteet
- Ilmastointi
- Moottorinlämmitin ja sisäpistoke
- Vetokoukku
- Ajovakauden hallintajärjestelmä (ESP), luistonesto (TC)
- Kuljettajan istuimessa korkeuden säätö (4-suuntaiset säädöt)
- Lämmitettävät etuistuimet
- Turvatyynyt edessä, sivuturvatyynyt ja kattoturvatyynyt sekä turvavöiden esikiristimet edessä
- Sähkötoimiset etusivuikkunat
- ABS-jarrut, levyt edessä, rummut takana, hätäjarrutustehostin (BAS)
- Säädettävä ohjauspyörä, korkeus ja syvyyssuunnassa
- Ohjauspyörä, 3-puolainen
- Audion kaukosäätö ohjauspyörässä
- CD30 MP3 radio/cd-soitin, kolmitoiminäyttö, 7 kaiutinta
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 10.1.2007 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 10.1.2007 |
| Vetopainot | 450 kg / 850 kg |
| Kuutiotilavuus | 1220 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 59 kw / 80 hv |
| CO₂-päästöt | 146 g / km |
| Kokonaismassa | 1575 kg |
| Omapaino | 1130 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Helmentie 5, PORI
Tätä ajoneuvoa myy
Patrik Kuusisto
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;sto;usi;.ku;rik;pat
Eemeli Pirttijärvi
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;rvi;ija;rtt;.pi;eli;eem
Juha Kahari
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ri/;aha;a.k;juh
Jan Heino
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ino;.he;jan
Pauliina Erkintalo
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;alo;int;erk;na.;lii;pau
Jere Markkanen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;kan;ark;e.m;jer
Ville Forsman
Automyyjä (VANHEMPAINVAPAALLA)
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;sma;for;le.;vil
Eero Lehto
Hyötyajoneuvomyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;eht;o.l;eer
Sami Ahokas
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;as/;hok;i.a;sam
Tommi Saarivirta
Sisäänostaja FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;irt;riv;saa;mi.;tom
Jani Nurminen
Myyntipäällikkö FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;urm;i.n;jan
Tatu Ketola
Paikallisjohtaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;eto;u.k;tat