Esittely
Perustiedot
| Rekisterinumero | LVP-641 |
| Vuosimalli | 2024 |
| Ajomäärä | 33000 km |
| Käyttövoima | Sähkö |
| Väri | Punainen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | bZ4X |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Sähkö- ja lataustiedot
| Sähköinen kantama ** | 511 km |
| Akkukapasiteetti ** | 71,4 kWh |
| Suurin latausteho ** | 150,0 kW |
| Latausliitäntä | , |
** Ilmoitetut tekniset tiedot ovat valmistajan antamia arvioita uudelle ajoneuvolle. Todelliset kulutus-, lataus- ja toimintamatka-arvot voivat vaihdella ajoneuvon kunnon, ajotavan ja käyttöolosuhteiden mukaan.
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- 1. Omisteinen Suomi-Auto
- Huoltohistoria (viim. huolto suoritettu 05/2026 - 30tkm)
- Navigointijärjestelmä muistiin tallennetuilla Euroopan kartoilla
- Peruutuskamera opastinviivoin mediakeskuksen näytöllä
- Pysäköintitilanteiden törmäyksenesto (PKSB) staattiset esteet ja liikkuvat ajoneuvot
- Pysäköintitilanteiden törmäyksenesto (PKSB)
- Ympäristön 360° kamera
- Automaattinen kaksialueinen ilmastointi
- 60:40 -suhteessa kaadettavat takaistuimen selkänojat
- ISOFIX -kiinnityspisteet (takaistuimella)
- Etumatkustajan istuimen korkeussäätö
- Sähkösäätöinen kuljettajan istuin
- Kuljettajan istuimen korkeussäätö
- Älykäs mukautuva vakionopeussäädin (DRCC)
- Sähkötoimiset ikkunannostimet kiilautumisenestolla edessä ja takana
- Tuulilasinpyyhkimien sadetunnistin
- Mäkilähtöavustin (HAC)
- Sähkötoiminen käsijarru hold-toiminnolla
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Nahkapäällysteinen ohjauspyörä
- Ohjauspyörän korkeus- ja etäisyyssäätö
- Toyota Smart Connect+ -mediakeskus 12,3" kosketusnäytöllä
- Bluetooth® -puhelimen puhelu- ja musiikkitoimintojen käyttö kosketusnäytöltä
- Älypuhelimen integrointiominaisuus (AndroidAuto)
- Lämmitettävä tuulilasi
- 7" digitaalinen mittaristo
- Audion, kaistanpitoavustimen ja vakionopeussäätimen painikkeet ohjauspyörässä
- JBL Premium audiojärjestelmä
- Aktiivinen kaistanseuranta (LTA)
- Kaistavahti ohjausavustimella (LDA)
- Kuolleen kulman varoitin (BSM)
- Tummennetut takalasit
- Liikennemerkkien tunnistus (RSA)
- Automaattisesti tummentuva taustapeili
- Smart Start -avaimeton käynnistysjärjestelmä
- Smart Entry -avaimeton sisäänkäynti- ja lukitusjärjestelmä
- Kaksi USB-C -liitäntää edessä, kaksi USB-C -liitäntää takana, yksi USB-A liitäntä multimedialaitetta varten edessä
- Musta sisäkaton verhoilu
- Automaattiset kaukovalot (AHB)
- Multi-LED-ajovalot (lyhyet ja pitkät valot, matriisityyppiset) mukautuvilla kaukovaloilla (AHS)
- Automaattisesti koria vasten taittuvat ja lämmitettävät sivupeilit sähkösäädöin
- Kattokiskot
- Kesärenkaat peltivantein, talvirenkaat nastat ja alumiinivantein
- 2 x Avain
- * Löydä oma sähköautosi kattavasta valikoimastamme www.rintajouppi.fi/sahkoautot/
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 4.1.2024 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 4.1.2024 |
| Vetopainot | 750 kg / 750 kg |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 2465 kg |
| Omapaino | 1980 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Emmi Hämäläinen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lai;ama;i.h;emm
Pepe Skog
Automyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kog;e.s;pep
Jukka Seppälä
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;pal;sep;ka.;juk
Henri Pirkkalainen
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lai;kka;pir;ri.;hen
Jani Pahla
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ahl;i.p;jan
Sebastian Ehro
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ro/;.eh;ian;ast;seb
Arttu Syrjänen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;jan;syr;tu.;art
Sami Ore
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;re/;i.o;sam
Aleksi Salminen
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lmi;.sa;ksi;ale
Toni Pahla
Automyyjä, sähköautoasiantuntija FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ahl;i.p;ton
Jari Ranta
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ant;i.r;jar
Jani Vasilev
Automyyjä, hyötyajoneuvot
.fi;ppi;jou;nta;/ri;lev;asi;i.v;jan
Kaarlo Nieminen
Vastuumyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;emi;.ni;rlo;kaa
Jani Rouvali
Sisäänostaja FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ali;ouv;i.r;jan
Ossi Majava
Sisäänostaja
fi;pi.;oup;taj;rin;va/;aja;i.m;oss
Topi Uusimäki
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;i/r;mak;usi;i.u;top
Harri Ijäs
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;s/r;ija;ri.;har
Antti Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;pel;ti.;ant
Ari Hallikas
Paikallisjohtaja FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kas;lli;.ha;ari