Perustiedot
| Rekisterinumero | SPE-350 |
| Vuosimalli | 2023 |
| Ajomäärä | 122000 km |
| Käyttövoima | Bensiini, Hybridi |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Corolla Cross |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 5 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Sähkö- ja lataustiedot
| Akkukapasiteetti ** | 4,1 kWh |
** Ilmoitetut tekniset tiedot ovat valmistajan antamia arvioita uudelle ajoneuvolle. Todelliset kulutus-, lataus- ja toimintamatka-arvot voivat vaihdella ajoneuvon kunnon, ajotavan ja käyttöolosuhteiden mukaan.
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva e (1 vuosi / 20000 km)
- Huoltokirja paperinen, viim. 6/2025
- Suomi-auto
- Peruutuskamera
- Pysäköintitutkat edessä ja takana
- Apuviivat peruutuskameran näytöllä
- Takaluukku sähköinen
- Ajovalojen korkeussäätö
- Valoautomatiikka automaattipitkillä
- Sähköinen pysäköintijarru
- Automaatti-ilmastointi
- Luistonesto
- Älykäs mukautuva vakionopeussäädin
- Älykkään adaptiivisen vakionopeussäätimen ohjaimet ohjauspyörässä
- 3-puolainen nahkaverhoiltu ohjauspyörä
- Pilvipohjainen navigointijärjestelmä Euroopan kartoilla
- Manuaalinen kuljettajan istuimen korkeudensäätö
- Istuimien musta kangasverhoilu (FA20)
- Sähkötoiminen kuljettajan istuimen ristiseläntuki
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Lämmitettävät etuistuimet
- Automaattiset tuulilasin pyyhkijät sadetunnistimella
- Lämmitettävät tuulilasinpyyhkijät
- Säädettävät pääntuet takana (3 kpl)
- Lastenistuimen Isofix-kiinnityspisteet
- 2 x renkaat + 2x erik.vanteet
- 60/40-suhteessa taitettavat takaistuimet
- Keskikyynärnoja takana
- Lehtitasku matkustajan istuimen selkänojassa
- Sähköisesti koria vasten automaattisesti taitettavat ulkopeilit
- Bluetooth® handsfree
- Älypuhelimen langaton lataus
- Haineväantenni
- Langaton älypuhelimen integrointiominaisuus (Apple CarPlay)
- Puhelintoimintojen ohjaus ohjauspyörässä
- Älypuhelimen integrointiominaisuus (Android Auto)
- 12,3" digitaalinen mittaristo
- Audiojärjestelmän säätimet ohjauspyörässä
- Kuusi (6) kaiutinta
- Sähkötoimiset ikkunannostimet automaattitoiminnolla
- Ohjauspyörän korkeus- ja syvyyssäätö
- Tavaratilan suojaverho
- Lukkiutumaton jarrujärjestelmä (ABS)
- Metalliväri musta
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 13.1.2023 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 13.1.2023 |
| Vetopainot | 750 kg / 750 kg |
| Kuutiotilavuus | 1987 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 145 kw / 197 hv |
| CO₂-päästöt | 114 g / km |
| Kokonaismassa | 1970 kg |
| Omapaino | 1515 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Soininkatu 3, RAISIO
Tätä ajoneuvoa myy
Hugo Larm
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;arm;o.l;hug
Teemu Tulonen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;one;tul;mu.;tee
Veeti Kortelainen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;tel;kor;ti.;vee
Jere Lineri
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ri/;ine;e.l;jer
Tiia Vahlman
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;man;ahl;a.v;tii
Niklas Lakkapää
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;paa;kka;.la;las;nik
Riku Sahonen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;aho;u.s;rik
Matias Kallo
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;llo;.ka;ias;mat
Luca Giacoletto
Automyyjä FI | EN | SV | IT
.fi;ppi;jou;nta;/ri;tto;ole;iac;a.g;luc
Viivi Äikäs
Automyyjä FI | SV | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;as/;aik;vi.;vii
Henri Elonen
Sisäänostaja FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;elo;ri.;hen
Alex Uppa
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ppa;x.u;ale
Marko Hiltunen
Paikallisjohtaja
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;tun;hil;ko.;mar