Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | GJJ-754 |
| Vuosimalli | 2011 |
| Viimeisin katsastus | 15.9.2025 |
| Ajomäärä | 97000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Travel Master 740 LB |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 2 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Topi Kutvonen
Automyyjä FI | SV | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- KOHTUULLISESTI AJETTU LAADUKAS JA TAATUSTI TALVILÄMMIN KABE YMPÄRIVUOTISEEN KÄYTTÖÖN!!
- Matkailuautoon mahdollisuus hankkia J. autoturva Caravan (1 vuosi / 20000 km)
- Aj. 97 tkm
- Suomi- auto
- Huoltokirja - jakohihna vaihdettu 03/2025
- Rekisteröity neljälle
- Saa ajaa B- kortilla
- Tukevampi Ducato Maxi- alusta
- Pitkittäiset erillisvuoteet takana
- ALDE- nestekeskuslämmitys kaasulla ja sähköllä
- ALDE- nestekiertoinen lattialämmitys
- Lämminvesivaraaja
- L- keittiö
- Kaasuliesi
- Iso jääkaappi ja erillinen pakastin
- Kasetti WC ja suihkutila
- Ohjaamoilmastointi
- Vakionopeudensäädin
- Erillinen peruutuskamera suojaläpällä
- Soitin
- Ohjaamon kasettiverhot ja erillinen peiteverho
- Sähkösäätöiset sivupeilit- ja lasit
- Ohjaamomatto
- Astinlaudat
- TV- antenni ja TV (ei tue HD- lähetyksiä)
- Asunto osan matot
- Aurinkopaneeli
- Markiisi
- Sähkön ulosotto 230V / 12V ja antennipistoke
- Automaattinen kaasupullonvaihtaja
- Polkupyöräteline kolmelle pyörälle
- kWh- mittari
- Sähkörappu
- Iso takatalli
- Moottorin polttoainekäyttöinen lisälämmitin "Webasto"
- LED- lisävalo
- Kesärenkaat 16" aluvanteilla
- Nastarenkaat 16" teräsvanteilla
- Pituus: 741 cm + pyöräteline
- Leveys: 235 cm
- Korkeus: 286 cm + TV- antenni
- Omamassa: 3140 kg
- Kokonaismassa: 3500 kg
- Puoli-integroitu
- Alde
- Nestekiertolämmitys
- Keskuslämmitys
- Sähköpatruuna
- Erillisvuoteet
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 3.1.2011 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 3.1.2011 |
| Vetopainot | 750 kg / 1000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 96 kw / 131 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 3140 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kistolantie 3, VANTAA
Tätä ajoneuvoa myy