Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
LMC 570D on hybridi, joka tarjoaa vähäpäästöisen vaihtoehdon matkailuun. Tämä ajamaton matkailuvaunu on suunniteltu ympäristöystävällisyyttä silmällä pitäen, mikä tekee siitä houkuttelevan valinnan kesäseikkailuihin. Hybridiominaisuus mahdollistaa hiljaisen ja taloudellisen liikkumisen, mikä tekee matkanteosta miellyttävää. LMC 570D:n tilavat sisätilat tarjoavat mukavuutta ja käytännöllisyyttä, mikä tekee siitä erinomaisen kumppanin niin lyhyille kuin pidemmillekin matkoille. Ota yhteyttä ja tule tutustumaan!
Perustiedot
| Rekisterinumero | DGU-396 |
| Vuosimalli | 2016 |
| Viimeisin katsastus | 20.8.2024 |
| Ajomäärä | 0 km |
| Malli | MAESTRO |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Tyyppi | Matkailuvaunu |
Kysy tarkempia tietoja
Toni Rask
Automyyjä FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus kuluttaja-asiakkaille. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- TÄMÄ VAUNU ON LAATUTARKASTETTU (kaasulaitteiden koeponnistukset/tiiveystarkastettu/laitetestaukset)
- Matkailuvaunuun mahdollisuus hankkia J. autoturva Caravan (1 vuosi)
- ALDE-nestekeskuslämmitys sähköllä ja kaasulla
- Edessä kiinteä parivuode
- Asunto-osan ilmastointi
- Iso U-ryhmä takana
- L-keittiö
- Iso jääkaappi/pakastin
- Kaasupullon vaihtaja
- Kasetti WC
- Suihku
- TV-antenni
- Kwh-mittari
- Nukkumapaikat 2-4:lle
- Pituus 783cm
- Leveys 252cm
- Kokonaismassa 1800kg
- Omamassa 1607kg
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 11.8.2016 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 11.8.2016 |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 1800 kg |
| Omapaino | 1607 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy