Perustiedot
| Rekisterinumero | CMP-875 |
| Vuosimalli | 2016 |
| Viimeisin katsastus | 13.5.2026 |
| Ajomäärä | 215000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | C |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 11 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 8 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Juha Turunen
Automyyjä FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva Lite (1 vuosi / 20000 km)
- Tuontiauto, tuontimaa Saksa (2019)
- 9G-Tronic Plus -automaattivaihteisto, Tempomat-vakionopeussäädin, sis. Speedtronic-nopeudenrajoittimen
- Huoltohistoria
- Peruutuskamera
- Etuistuinten osittainen sähkösäätö
- Urheiluistuimet edessä
- AMG Ride Control -urheilualusta
- ESP-ajovakaudenhallintajärjestelmä
- AMG-spesifinen 4Matic-neliveto, voimajako 33:67 (eteen/taakse)
- Bluetooth, langaton yhteys, handsfree sis. HD-äänenlaadun
- 2 x renkaat + erik.vanteet
- Dynamic Select -katkaisin ajo-ohjelmien Eco, Comfort, Sport, Sport+, Race ja Individual valitsemiseksi
- Tummennetut lasit
- designo-turvavyöt, punaiset
- AMG Performance -urheilupakoputkisto, katkaisin kytkettävälle läpälle
- Navigointijärjestelmä
- LED-ajovalot
- Pysäköintitutka edessä ja takana
- Sähkötoiminen takaluukku
- Automaattinen ilmastointi
- Moottorinlämmitin ja sisäpistoke
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 18.7.2019 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 16.11.2016 |
| Vetopainot | 750 kg / 1800 kg |
| Kuutiotilavuus | 2996 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 270 kw / 367 hv |
| CO₂-päästöt | 185 g / km |
| Kokonaismassa | 2320 kg |
| Omapaino | 1735 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Volttikatu 7, KUOPIO
Tätä ajoneuvoa myy
Juha Turunen
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;uru;a.t;juh
Aaro Leskinen
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;esk;o.l;aar
Antti-Jussi Talo
Automyyjä
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;tal;si.;jus;ti-;ant
Jaakko Jyrkinen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;rki;.jy;kko;jaa
Santeri Savolainen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lai;avo;i.s;ter;san
Santtu Happonen
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ppo;.ha;ttu;san
Paavo Suominen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;min;suo;vo.;paa
Sami Mikkanen
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ane;ikk;i.m;sam
Sami Kopeli
Sisäänostaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;li/;ope;i.k;sam
Elias Ojala
Sisäänostaja
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;oja;as.;eli
Niko Turpeinen
Sisäänostaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ein;urp;o.t;nik
Jaakko Rask
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;sk/;.ra;kko;jaa
Lassi Ahveninen
Paikallisjohtaja FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;eni;ahv;si.;las