Esittely
Perustiedot
| Rekisterinumero | JHM-640 |
| Vuosimalli | 2007 |
| Viimeisin katsastus | 23.9.2025 |
| Ajomäärä | 440000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | X-Trail |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 12 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 9 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Miro Auvinen
Automyyjä
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Automaattinen ilmastointi ja lämpötilansäätö
- Nahkaverhoilu
- Xenon-ajovalot
- Etuistuimet sähkösäädöillä
- Etuistuimissa säilytystaskut
- Kuljettajan istuimen korkeudensäätö
- Lämmitetyt etuistuimet
- Takaistuimen selkänojan kallistuksensäätö
- ESP-ajovakaudenhallintajärjestelmä
- Lämminilmakanavat takaistuimille
- Lämmitetyt sivupeilit
- Raitisilmasuodatin
- Sisäilman kierrätysmahdollisuus
- Tölkkien jäähdytys-/lämmityslokero
- Sähkötoiminen panoramakattoluukku
- Vakionopeudensäädin
- Sivuturvatyynyt edessä
- Turvatyyny etumatkustajalle
- Turvatyyny kuljettajalle
- Turvaverhot
- Ajotietokone
- Digitaalinen matkamittari ja osamatkamittari
- Käyntinopeusmittari
- Laajakulmaulkopeili kuljettajalla
- Puhelinintegrointi (Bluetooth)
- Ohjauspyörän korkeudensäätö
- Kaiuttimet 6 kpl
- Integroitu radio ja CD-soitin
- Ohjauspyörässä nahkaverhoilu
- Ohjauspyöräsäätimet audiolle
- Keskuslukitus kauko-ohjauksella
- Ajonestojärjestelmä
- Aktiiviset niskatuet etuistuimissa
- Pääntuet takana, 3 kpl
- Ajovaloautomatiikka
- Ajovaloissa korkeapainepesuri
- Etusumuvalot
- Takasumuvalot
- ABS lukkiutumattomat jarrut ja EBD elektroninen jarruvoiman jako
- Hätäjarrutustehostin
- Sähkötoiminen ikkunannostin kuljettajalle kertapainalluksella
- Ovipeilit, sähkösäätöiset
- Sähköisesti sisäänpäin taittuvat ovipeilit
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 24.10.2007 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 24.10.2007 |
| Vetopainot | 750 kg / 1350 kg |
| Kuutiotilavuus | 2480 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 124 kw / 169 hv |
| CO₂-päästöt | 223 g / km |
| Kokonaismassa | 2050 kg |
| Omapaino | 1640 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Sellukatu 5, TAMPERE
Tätä ajoneuvoa myy
Miro Auvinen
Automyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;uvi;o.a;mir
Samuli Hakanen
Auto- ja moottoripyörämyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;kan;.ha;uli;sam
Veeti Hartikainen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;tik;har;ti.;vee
Vilhelmi Tiitu
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;tu/;tii;mi.;hel;vil
Tero Arola
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;rol;o.a;ter
Tero Mäkinen
Automyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;aki;o.m;ter
Tomi Äyräs
Auto- ja moottoripyörämyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;s/r;yra;i.a;tom
Esa Kukkonen
Auto- ja moottoripyörämyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;kko;.ku;esa
Iiro Nousiainen
Moottoripyörävastaava FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;iai;ous;o.n;iir
Ville-Valtteri Hartikainen
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;tik;har;ri.;tte;val;le-;vil
Kristian Kulmala
Sisäänostaja FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;mal;kul;an.;sti;kri
Wille Mattila
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;til;mat;le.;wil
Jani Hautamäki
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ki/;ama;aut;i.h;jan
Markus Happonen
Paikallisjohtaja FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ppo;.ha;kus;mar