Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | UJF-126 |
| Vuosimalli | 2010 |
| Viimeisin katsastus | 11.6.2025 |
| Ajomäärä | 92000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | LIDO S 13 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 6 henkilöä |
| Vuodepaikat | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Marko Pänkälä
Myyntipäällikkö - Matkailuajoneuvot FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Aj. 92 tkm
- Suomi-auto
- Huoltokirja
- Ilmastointi
- Sähkölasit
- Soitin
- Vastakkain istuttava pöytäryhmä
- Trumatic- lämmitys
- Henkarikaappi
- Liesi
- Jääkaappi
- Wc ja suihkutila
- Parivuode
- Markiisi
- Polkupyöräteline
- Tv- antenni
- Nukkumapaikat 4:lle
- Rekisteröity 6:lle
- Pituus 647 cm
- Leveys 233 cm
- Omamassa 2769 kg
- Kokonaismassa 3500 kg
- SIISTIKUNTOINEN 6:LLE REKISTERÖITY SUNLIVING!
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 4.8.2010 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 4.8.2010 |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 96 kw / 131 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 2769 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Herralankatu 34, SEINÄJOKI