Esittely
Perustiedot
| Rekisterinumero | IYY-108 |
| Vuosimalli | 2020 |
| Viimeisin katsastus | 21.10.2024 |
| Ajomäärä | 113000 km |
| Käyttövoima | Diesel, Hybridi |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | A4 ALLROAD |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Sami Ahokas
Vastuumyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-auto
- Mallivuosi 2021, käyttöönotto 10/2020
- Huoltokirja, viim.huolto: 4/26 -111tkm
- 2 x renkaat, 2 x erikoisvanteet
- Vetokoukku, alle taittuva
- Polttoainetoiminen lisälämmitin, kauko-ohjauksella
- Vakionopeussäädin nopeusrajoittimella
- Automaatti-ilmastointi, 3-alueinen
- Pysäköintitutkat
- Matrix LED-ajovalot
- Digimittaristo
- Audi Drive Select -järjestelmä
- Urheiluistuimet edessä, sis. sähkösäätöiset ristiseläntuet
- Penkinlämmittimet edessä
- Korkeudensäätö, käsisäätöinen, etuistuimille
- Avaimeton käynnistys ja sisään kulku
- Rattivaihteet
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Nahkapäällysteinen urheilullinen monitoimiohjauspyörä plus, 3-puolainen
- Kattokaiteet
- Audi connect safety & service -järjestelmä
- Audi Smartphone interface
- Bluetooth-Hands-free -liitäntä
- 7" ajotietokone värinäytöllä
- Audi Music Interface, 1 x USB-A pistoke, 1 x USB-C pistoke
- Audi sound system
- Korkearesoluutioinen 10,1" MMI kosketusnäyttö
- Takaluukun sähkötoiminen avaus-ja sulkutoiminto
- Automaattisesti himmentyvä turvasisäpeili
- Ulkopeili, sähk. säädettävä ja lämmitettävä
- Isofix takana
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 23.10.2020 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 23.10.2020 |
| Vetopainot | 750 kg / 1800 kg |
| Kuutiotilavuus | 1968 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 150 kw / 204 hv |
| CO₂-päästöt | 148 g / km |
| Kokonaismassa | 2250 kg |
| Omapaino | 1720 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Helmentie 5, PORI
Tätä ajoneuvoa myy
Patrik Kuusisto
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;sto;usi;.ku;rik;pat
Eemeli Pirttijärvi
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;rvi;ija;rtt;.pi;eli;eem
Juha Kahari
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ri/;aha;a.k;juh
Jan Heino
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ino;.he;jan
Pauliina Erkintalo
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;alo;int;erk;na.;lii;pau
Jere Markkanen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;kan;ark;e.m;jer
Ville Forsman
Automyyjä (VANHEMPAINVAPAALLA)
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;sma;for;le.;vil
Eero Lehto
Hyötyajoneuvomyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;eht;o.l;eer
Sami Ahokas
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;as/;hok;i.a;sam
Tommi Saarivirta
Sisäänostaja FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;irt;riv;saa;mi.;tom
Jani Nurminen
Myyntipäällikkö FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;urm;i.n;jan
Tatu Ketola
Paikallisjohtaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;eto;u.k;tat