Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 32 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Carado I 338 Edition 15 -mallin matkailuauto tarjoaa mukavuutta ja tilaa kesän seikkailuihin. Tämä vähän ajettu ajoneuvo on ollut vain yhdellä omistajalla ja siinä on automaattivaihteisto, joka tekee ajamisesta helppoa. Matkailuautossa on nukkumapaikat jopa viidelle ja rekisteröity neljälle, joten se sopii hyvin perheille tai ystäväporukoille. L-keittiö, iso jääkaappi ja erillinen pakastin tekevät ruoanlaitosta vaivatonta. Ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | JNO-755 |
| Vuosimalli | 2024 |
| Ajomäärä | 18000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | I 338 Edition 15 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 11 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Topi Kutvonen
Automyyjä FI | SV | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- VÄHÄN AJETTU INTEGROITU AUTOMAATTIVAIHTEINEN CARADO LASKU- JA ERILLISVUOTEILLA ALLE 7M KOKOLUOKKAAN!!
- Matkailuautoon mahdollisuus hankkia J. autoturva Caravan (1 vuosi / 20000 km tai 2 vuotta / 40000 km) alkaen Caradon ja Fiatin tehdastakuiden päättymisestä - kysy lisää myyjiltämme!
- Caradon asunto-osan TIIVEYSTURVA / TIIVEYSTAKUU voimassa jopa vuodelle 2030 asti (vaatii vuosittaisen tiiveystarkistuksen / kosteusmittauksen tehtynä Carado-merkkihuollossa - viimeisin tehty 9/2025)
- Caradon asuinosan TEHDASTAKUU / LAITETAKUU voimassa 29.8.2026 saakka
- Fiatin alustan TEHDASTAKUU voimassa 29.8.2026 saakka
- Aj. VAIN 18 tkm!!
- 1. omistajalta
- ZF automaattivaihteisto 9-vaihteinen momentinmuuntimella
- Suomi- auto
- Huoltokirja
- Nukkumapaikat jopa viidelle
- Rekisteröity neljälle
- Saa ajaa B- kortilla
- Pitkittäiset erillisvuoteet takana mitkä saa yhdistettyä isoksi vuoteeksi jopa kolmelle
- Ohjaamon päälle laskeutuva poikittainen parivuode
- Trumatic ilmakeskuslämmitys kaasulla ja sähköllä
- Lattian mukavuuslämmitys sähköllä 230V
- Lämminvesivaraaja
- L- keittiö
- Kaasuliesi
- Liesituuletin
- Iso jääkaappi ja erillinen pakastin
- Kasetti WC ja yhdistetty suihkutila kääntöseinällä
- Ohjaamoilmastointi
- Vakionopeudensäädin
- Ohjaamon kasettiverhot
- Nahkaverhoiltu ohjauspyörä
- Multimediasoitin peruutuskameralla
- Ajotietokone
- Sähkösäätöiset ja lämmitettävät sivupeilit
- TV- antenni- ja teline
- Asunto-osan mattosarja
- Markiisi
- Aurinkopaneeli
- AL-KO- automaattitoimiset tukijalat
- Moottorilämmitin sisäpistokkeella
- Kesärenkaat 16" aluvanteilla
- Kitkarenkaat 16" aluvanteilla
- Pituus: 697 cm
- Leveys: 232 cm
- Korkeus: 296 + TV- antenni
- Omamassa: noin 3100 kg
- Kokonaismassa: 3500 kg
- Integroitu
- Caradon mallivuosi / vuosimalli 2022 (käyttöönotettu / ensirekisteröity uutena vasta 8/2024)
- Keskuslämmitys
- Sähköpatruuna
- Lattialämmitys
- Parivuode
- Laskuvuode
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 30.8.2024 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 30.8.2024 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2184 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 103 kw / 140 hv |
| CO₂-päästöt | 283 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 2938 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kistolantie 3, VANTAA
Tätä ajoneuvoa myy