Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | VVT-439 |
| Vuosimalli | 2011 |
| Viimeisin katsastus | 20.8.2025 |
| Ajomäärä | 311000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Ducato |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 11 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 9 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 7 henkilöä |
| Vuodepaikat | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Panu Behm
Vastuumyyjä, Matkailuajoneuvot FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomiauto
- Huoltomuistio
- 2x renkaat + 2x vanteet
- Vetokoukku
- Peruutuskamera
- Ohjaamon automaattinen ilmastointi
- Vakionopeuden säädin
- Polttoainetoiminen lisälämmitin ajastinkellolla
- Valorauta keulassa
- Automaattivaihteisto
- Ohjaamon sähköikkunat
- Kaukosäätöinen keskuslukitus
- Radio
- Vastakkain istuttava pöytäryhmä (2+2) vyöt neljälle
- Irroitettava lisäistuin, kiskot lattiassa liukuoven luona
- Kaasuliesi
- Pesuallas
- Jääkaappi pakastelokerolla
- Truma kaasulla
- Keskuslämmitys
- Kasetti WC
- Suihku
- Kattoluukut
- Kasettiverhot
- Parivuode poikittain takana
- Säilytystila parivuoteen alla
- Kaasupullokaappi kahdelle 11kg pullolle
- Pyöräteline
- Kotelomarkiisi
- Retkeilyauto
- Saa ajaa B-Kortilla
- Rek. 7:lle
- Makuupaikat 2:lle, lisävuode pedattavissa ruokaryhmään (2:lle)
- Pituus n. 636cm
- Leveys n. 205cm
- Korkeus n.252cm
- Omamassa 2900kg
- Kokonaismassa 3500kg
- Jarrullinen vetomassa 3000kg!
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 17.6.2011 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 17.6.2011 |
| Vetopainot | 750 kg / 3000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2999 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 116 kw / 158 hv |
| CO₂-päästöt | 242 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 2900 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Lentokentäntie 5, LAPPEENRANTA
Tätä ajoneuvoa myy