Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 3 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä se on, uusi ja ajamaton V 65 GX -mallin Sun Living matkailuauto, joka vie sinut seikkailuun kuin siivillä! Tämä käytännöllinen retkeilyauto on varustettu mukautuvalla vakionopeussäätimellä, joka tekee pitkistäkin matkoista nautinnollisia. Mukavuutta lisäävät ilmastointi ohjaamossa ja sähköinen lattialämmitys, joten kesähelteet tai viileämmät yöt eivät pääse yllättämään. Musta väri ja korin väriin maalattu etupuskuri tuovat autoon ripauksen tyylikkyyttä. Älä missaa tätä SUN LIVING V 65 GX löytöä – ota pikimmiten yhteyttä!
Perustiedot
| Rekisterinumero | MB41228 |
| Vuosimalli | 2026 |
| Ajomäärä | 10 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | V 65 GX |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 1290 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 2 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- RAHOITUSTARJOUS varastossa oleviin uusiin matkailuajoneuvoihin. Kiinteä korko 3,99 % + kulut. max 72 kk. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä
- HUIPPU-UUTUUS NÄYTTÄVÄLLÄ METALLIMUSTALLA ULKOVÄRILLÄ SEKÄ LASKUVUOTEELLA!!
- AUTOMAATTIVAIHTEINEN SUN LIVING RETKEILYAUTO - VAPAUS ON VAIVATOONTA!!
- ALV-vähennyskelpoinen
- Iso Trumatic Combi D 6 E -dieselkäyttöinen ilmakiertolämmitin (sis. Sähköpatruuna)
- Iso alaslaskettava / ylösnostettava pitkittäinen parivuode takana
- Automaattivaihteisto 8-vaihteinen momentinmuuntimella
- Mukautuva / adaptiivinen vakionopeussäädin
- Törmäyksenestoavustin jalankulkijansuojalla
- Kaistavahti
- Liikennemerkkien tunnistus
- Väsymysvaroitin
- Älykäs nopeusavustin
- Sade- ja hämärätunistin
- Air Bag kuljettajalle ja matkustajalle
- Peruutustutka
- Vakionopeussäädin
- Fix & Go kit
- Ilmastointi ohjaamossa
- Mukiteline
- Korin väriin maalattu etupuskuri
- Monitoimiohjauspyörä
- Lämmitettävät sivupeilit
- xZent Multimedialaite 9” kosketusvärinäytöllä (sis. peruutuskameran)
- Sähköinen lattialämmitys
- Eristetty ja lämmitetty harmaavesisäiliö
- Alaslaskettava vuode auton takaosassa 195/180x132
- ASUINOSASSA:
- Harmaavesisäiliön sähköinen tyhjennys
- 138L kompressorijääkaappi
- Sivuoven hyönteisverkko
- TV-teline
- DC/DC konvertteri (latausvahvistin)
- Ilmastoinnin, antennin ja aurinkopaneelin
- asennusvalmius
- ISOFIX
- Makuutilan sivuikkuna
- Nukkumapaikat jopa 3:lle
- Rekisteröity 4:lle
- Pituus 636 cm
- Leveys 205 cm
- Kokonaiskorkeus 260 cm
- Omamassa n. 3000 kg
- Kokonaismassa 3500 kg
- TÄMÄN MATKAILUAUTON PERUSHINTA ILMAN TEHDASLISÄVARUSTEITA ON 75700 €
- TEHDASLISÄVARUSTEET SUN LIVING:
- PLUS PAKETTI 3500 € (Alumiinivanteet 16", musta metalliväri, nahka ratti ja vaihdekepin nuppi, hopeinen koriste kojelaudassa, pimennysverhot ohjaamon etu. ja sivuikkunoissa, markiisi)
- Asuintilan akku 100ah AGM
- TÄMÄN MATKAILUAUTON KOKONAISHINTA NÄILLÄ TEHDASLISÄVARUSTEILLA ON 79200 € + TOIMITUSKULUT 1290 €
- UUDET SUN LIVING MATKAILUAUTOT KUOPIOSSA MYY J. RINTA-JOUPPI OY - TERVETULOA KAUPOILLE!!
- Keskuslämmitys
Tekniset tiedot
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2198 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 103 kw / 140 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 3000 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Volttikatu 7, KUOPIO
Tätä ajoneuvoa myy