Esittely
Perustiedot
| Rekisterinumero | ZOA-792 |
| Vuosimalli | 2016 |
| Viimeisin katsastus | 30.1.2026 |
| Ajomäärä | 170000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | X1 |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 6 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 5 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Anton Hyytinen
Automyyjä FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Sähköinen takakontti
- Monitoimiratti
- Vakionopeudensäädin, nopeusrajoitin
- Alamäen nopeusavustin
- Sähköinen käsijarru
- Katsastettu 2/2026!
- Puolinahkapenkit
- Ambient-sisävalaistus
- Bluetooth audio
- Lämmitettävä takalasi
- Lämmitettävät etuistuimet
- Tuontiauto: Ruotsi
- 2x renkaat 2x vanteet
- Sähköinen huoltokirja. Viimeisin huolto 12/2025
- Aux ja usb pistokkeet
- Ilmastointi: automaattinen
- Moottorin start/stop järjestelmä
- M-sport sisäpaketti
- 8-vaihteinen automaattivaihteisto
- Dynamic Stability Control (DSC), ajovakauden hallintajärjestelmä
- Dynamic Traction Control (DTC), luistonestojärjestelmä
- Automaattinen 2-alueilmastointi
- BMW TwinPower Turbo 4-sylinterinen dieselmoottori
- Diesel partikkelisuodatin
- EU6 pakokaasupäästöstandardi
- Moottorin Auto Start/Stop -toiminto
- Performance Control
- Servotronic
- Ajotietokone
- Sadetunnistin ja valoautomatiikka
- Etumatkustajan turvatyynyn poiskytkentä
- Kuljettajan ja etumatkustajan sivuturvatyynyt
- Kuljettajan ja etumatkustajan turvatyynyt
- Pääturvatyynyt edessä ja takana
- Jarrupalojen kulumistunnistin
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Ajodynamiikkakytkin (sis. Comfort, Sport ja ECO PRO -ohjelmat)
- Bensiinin tankkauksen esto dieselmalleissa
- Personal Profile -avainprofiili
- Vaihteen vaihtamisen ilmaisin
- Bluetooth Audio streaming
- Sisäänrakennettu SIM-kortti
- 6-kaiutinta, teho 100W
- BMW Media (6,5" Näyttö, AM/FM Radio, iDrive-ohjain, USB/AUX ja Bluetooth)
- Avaimeton käynnistys
- Vetokoukku
- Lohkolämmitin sisäpistokkeella
- Isofix-valmius
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 6.4.2022 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 8.1.2016 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 1995 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 140 kw / 190 hv |
| CO₂-päästöt | 133 g / km |
| Kokonaismassa | 2145 kg |
| Omapaino | 1625 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kempeleentie 4, OULU
Tätä ajoneuvoa myy
Veeti Leskelä
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kel;les;ti.;vee
Niila Göös
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;s/r;goo;la.;nii
Jesse Mäntylä
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;tyl;man;se.;jes
Tuukka Tasala
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;sal;.ta;kka;tuu
Lauri Helin
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;in/;hel;ri.;lau
Antti Valkama
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kam;val;ti.;ant
Sami Partanen
Automyyjä
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ane;art;i.p;sam
Anton Hyytinen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;tin;hyy;on.;ant
Jaakko Jussila
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;ssi;.ju;kko;jaa
Kuutti Mäenpää
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;aa/;enp;.ma;tti;kuu
Juho Heikkilä
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kil;eik;o.h;juh
Tuukka Manninen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;nni;.ma;kka;tuu
Antti Heinola
Paikallisjohtaja
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;nol;hei;ti.;ant