Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 32 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Adria Coral Plus 680 ST on käytetty matkailuauto, joka tarjoaa mukavuutta ja käytännöllisyyttä arjen ja lomamatkojen tarpeisiin. Tämä ajoneuvo on varustettu kahdella rengassarjalla, mikä tekee siitä sopivan eri vuodenaikoihin. Moottorinlämmitin auttaa kylminä aamuina, ja ohjaamon ilmastointi pitää sisätilat miellyttävän viileinä kesähelteillä. Aurinkopaneeli ja kaasun ulosotto lisäävät matkailuauton omavaraisuutta. Tilava L-keittiö ja ranskalainen parivuode takaavat mukavat oltavat tien päällä. Ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | YVO-881 |
| Vuosimalli | 2010 |
| Viimeisin katsastus | 27.5.2025 |
| Ajomäärä | 105000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Coral Plus 680 ST Silver Edition |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Vuodepaikat | 2 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Hienolla pohjalla,huippuvarusteilla ja järkevillä kilometreillä siisti Adria!
- 2x renkaat, 1x aluvanteet 1x peltivanteet
- Vakionopeudensäädin
- Huoltokirja. Viimeisin 100tkm kohdalla 5/25, jakohihna vaihdettu 89tkm kohdalla 4/23. Kosteusmitattu 5/26
- Ohjaamon ilmastoint
- Moottorinlämmitin
- Sähkösäätöiset peilit ja etulasit
- Tuulilasissa kasettipimennysverho
- Tomtom- navigointijärjestelmä
- Kääntyvät kapteeninistuimet
- Kotelomarkiisi
- Pysäköintitutka takana
- Polkupyöräteline
- Tv-antenni ja televisio
- Aurinkopaneeli
- Kwh-mittari
- Kaasun ulosotto
- Trumatic ilmakeskuslämmitys kaasulla ja sähköllä + sähköinen lattialämmitys
- Ranskalainen parivuode takana
- Takana kasettiwc ja tilava erillinen suihkukoppi
- L-keittiö: 3 polttimen liesi, liesituuletin, uuni, tiskiallas, iso jääkaappi erillisellä pakastimella
- Istuinpaikat 5:lle
- Omamassa 3001kg, kokonaismassa 3500kg. Saa ajaa B-Kortilla!
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 16.2.2010 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 16.2.2010 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 96 kw / 131 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 3001 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Helmentie 5, PORI