Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 14 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä Adria Matrix Axess 680 SP:ssä on kaikki, mitä tarvitset kesäseikkailuihin! Tämä vähän ajettu matkailuauto on varustettu kahdella ilmastointilaitteella, joten pysyt viileänä helteilläkin. Vakionopeudensäädin tekee pitkistä matkoista mukavia, ja peruutuskamera auttaa parkkeeraamaan kuin ammattilainen. Mukavuudesta huolehtii myös sähköinen lattialämmitys, ja laskuvuode tarjoaa hyvät unet neljälle. Tämä käytännöllinen matkakumppani on valmiina viemään sinut uusiin maisemiin. Jos tämä Adria Matrix Axess 680 SP voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | LMO-166 |
| Vuosimalli | 2014 |
| Viimeisin katsastus | 10.9.2025 |
| Ajomäärä | 80000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Matrix Axess 680 SP |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Vuodepaikat | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- TÄMÄ AUTO ON LAATUTARKASTETTU (kaasulaitteiden koeponnistukset/tiiveystarkastettu/laitetestaukset)
- Matkailuautoon mahdollisuus hankkia J. autoturva Caravan (1 vuosi / 20000 km)
- Huoltokirja, viimeisin huolto 05/25 (jakopää)
- PA-Lisälämmitin kellolla
- Vakionopeudensäädin
- Soitin + Peruutuskamera
- Ohjaamon Ilmastointi
- Markiisi
- Ilmastointi asunto-osassa
- Jääkaappi/Pakastin
- Kasetti WC
- Laskuvuode
- Liesi
- Parivuode takana poikittain
- Laskuvuode
- TV-antenni + teline
- kWh-mittari
- Eristetty ja lämmitettävä harmaavesisäiliö
- Sähköinen lattialämmitys
- Trumatic sähköllä ja kaasulla
- 1 x renkaat + erik.vanteet
- Makuupaikat 4:lle
- Rek. 5
- B-kortti
- Omamassa 2932 kg
- Kokonaismassa 3500 kg
- Pituus 737 cm
- Korkeus 283 cm
- Leveys 230 cm
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 22.9.2014 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 22.9.2014 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 96 kw / 131 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 2932 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Volttikatu 7, KUOPIO
Tätä ajoneuvoa myy