Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 6 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä Adria Twin 600 SP -matkailuautossa on kaikki, mitä tarvitset kesän seikkailuihin! Vähän ajettu ja vain yhdellä omistajalla ollut menopeli tarjoaa mukavuutta ja käytännöllisyyttä. Trumatic-lämmitys pitää sinut lämpimänä viileinä iltoina, ja Webasto kaukosäädöllä tuo lisämukavuutta. Takana kiinteä parivuode ja kääntyvät etuistuimet tekevät tilasta monikäyttöisen. Ohjaamoilmastointi varmistaa, että kesäpäivät sujuvat leppoisasti. Jos tämä Adria Twin 600 SP voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | GNG-952 |
| Vuosimalli | 2018 |
| Viimeisin katsastus | 20.4.2026 |
| Ajomäärä | 89000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Twin 600 SP |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 7 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Toni Rask
Automyyjä FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- Matkailuautoon mahdollisuus hankkia J. autoturva Caravan (1 vuosi / 20000 km)
- 1-omistaja
- Huoltokirja
- Jakohihna vaihdettu 67tkm 11/2023
- Trumatic-lämmitys sähköllä ja kaasulla
- Takana kiinteä parivuode
- Kääntyvät etuistuimet
- Sivukeittiö
- Liesi
- Jääkaappi
- Kasetti WC
- Suihku
- Sähköinen lattialämmitys
- TV-Teline
- TV-antenni
- Ohjaamoilmastointi
- Radio CD-soitin
- Webasto kaukosäädöllä
- Sähköikkunat
- Sähkötoimiset peilit
- Peruutuskamera
- 2 x renkaat
- Rekisteröity 4:lle
- Nukkumapaikat 2-3:lle
- Pituus 599cm
- Leveys 205cm
- Kokonaismassa 3500kg
- Omamassa 2818kg
- Lattiamatot asunto-osassa
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 9.11.2018 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 9.11.2018 |
| Vetopainot | 750 kg / 2500 kg |
| Kuutiotilavuus | 1997 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 120 kw / 163 hv |
| CO₂-päästöt | 163 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 2818 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy