Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 2 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä Harley-Davidson SPORTSTER -mallissa on kaikki, mitä moottoripyöräilijä voi toivoa! Tämä musta kaunotar on ollut vain yhdellä omistajalla ja on vähän ajettu, joten se on kuin uusi. Nelitahtimoottori ja hihnaveto takaavat tasaisen menon, ja lukkiutumattomat jarrut (ABS) pitävät huolen siitä, että pysähdyt turvallisesti. Ape Hanger -ohjaustanko ja slip-on äänenvaimennin tuovat fiilistä ajamiseen. Jos tämä Harley-Davidson SPORTSTER voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 44-NIF |
| Vuosimalli | 2019 |
| Ajomäärä | 11000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | SPORTSTER |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 5 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 1 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A, rajoitettavissa A2:een |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Moottoripyörään mahdollisuus hankkia J. autoturva Moto (1 vuosi / 10000 km tai 2 vuotta / 20000 km)
- 1.omisteinen
- Suomi-pyörä
- Nelitahti
- Hihnaveto
- Ajonestolaite
- Hengitysmuutos
- Ape Hanger
- Sivukilpiteline
- Kulutusosat kunnossa
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Sähkökäynnistys
- Slip on äänenvaimennin
- Varashälytin
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 4.2.2020 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 29.1.2019 |
| Kuutiotilavuus | 1202 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 49 kw / 67 hv |
| CO₂-päästöt | 120 g / km |
| Kokonaismassa | 454 kg |
| Omapaino | 331 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki