Perustiedot
| Rekisterinumero | JKO-142 |
| Vuosimalli | 2017 |
| Viimeisin katsastus | 28.6.2024 |
| Ajomäärä | 104000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | A4 ALLROAD |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 8 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 7 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva (1 vuosi / 20000 km)
- Suomi-auto
- Juuri huollettu
- Huoltohistoria
- Vetokoukku
- 2x Renkaat
- Alumiinivanteet kesä- ja talvirenkaissa
- Automaattinen ilmastointi
- Polttoainekäyttöinen lisälämmitin (Webasto)
- Penkinlämmittimet edessä
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Urheiluistuimet
- Sähkösäätöiset peilit
- Sähkökäyttöiset ikkunat edessä ja takana
- LED-ajovalot
- Kaukovaloavustin
- Vakionopeudensäädin
- Kaistavahti
- Kuolleen kulman varoittimet
- Peruutuskamera
- Avaimeton käynnistys
- Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
- Kauko-ohjattu keskuslukitus
- Sadetunnistin
- Kaadettavat takaistuimet
- Isofix-valmius
- Automaatti-ilmastointi, 3-alueinen
- Sähköisesti säädettävä iskunvaimennus
- Pääntukien korkeus-, kallistus-, ja etäisyyssäätö etuistuimiin
- 3-puolainen nahalla päällystetty lämmitetty monitoimiohjauspyörä
- Audi sound system
- Kaukovaloassistentti
- LED -ajovalot, sis. ajovalojen pesimet ja dynaamiset takavilkut
- Comfort -paketti Sis. Vetokoukku, seisontalämmitys- ja tuuletus kaukosäätimellä, automaatti-ilmastointi 3-alueinen, automaattisesti himmentyvä taustapeili sekä etusivulasit äänieristelasia
- Teknologia-paketti "City" Peruutuskamera - Audi side assist -kaistanvaihtoapu ja Audi pre sense -järjestelmä taakse - poistumisvaroitin sekä poikittaisliikenteestä varoittava avustin.
- Sähköisesti sisäänpäin taittuvat ja automaatisesti himmentyvät ulkopeilit
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 18.7.2017 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 18.7.2017 |
| Vetopainot | 750 kg / 1700 kg |
| Kuutiotilavuus | 1984 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 185 kw / 252 hv |
| CO₂-päästöt | 148 g / km |
| Kokonaismassa | 2190 kg |
| Omapaino | 1675 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Veckjärventie 5, PORVOO
Tätä ajoneuvoa myy
Pauli Patrakka
Automyyjä
fi;pi.;oup;taj;rin;ka/;rak;pat;li.;pau
Sebastian Kontuniemi
Automyyjä FI | SV | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;mi/;nie;ntu;.ko;ian;ast;seb
Petrit Dumani
Automyyjä FI | EN | AL
i;i.f;upp;ajo;int;i/r;man;.du;rit;pet
Tiia Carlstedt
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;dt/;ste;arl;a.c;tii
Aino Asikainen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;sik;o.a;ain
Kasper Pihlström
Automyyjä
i;i.f;upp;ajo;int;m/r;tro;hls;.pi;per;kas
Milad Amiri
Automyyjä
fi;pi.;oup;taj;rin;ri/;ami;ad.;mil
Leevi Paananen
Automyyjä
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;nan;paa;vi.;lee
Daniel Lindlöf
Automyyjä
fi;pi.;oup;taj;rin;of/;ndl;.li;iel;dan
Jonas Oljemark
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;rk/;ema;olj;as.;jon
Tuukka Turunen
Sisäänostaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;run;.tu;kka;tuu
Antti Hautala
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;tal;hau;ti.;ant
Petri Nurmi
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;mi/;nur;ri.;pet