Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 33 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä on Indian Scout -mallin moottoripyörä, joka on kuin tehty kesän seikkailuihin! Tämä klassinen kaksipyöräinen on ollut vain yhdellä omistajalla ja on vähän ajettu, joten se on valmiina viemään sinut uusiin maisemiin. Nelitahtinen moottori ja V performance -putkisto takaavat, että matka menee kuin siivillä. Hyvät renkaat ja lukkiutumattomat jarrut (ABS) pitävät huolen siitä, että meno on vakaata ja turvallista. Jos tämä Indian Scout voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 41-AMM |
| Vuosimalli | 2024 |
| Ajomäärä | 3600 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | SCOUT |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A, rajoitettavissa A2:een |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Moottoripyörään mahdollisuus hankkia J. autoturva Moto (1 vuosi / 10000 km tai 2 vuotta / 20000 km)
- 1.omisteinen
- Suomi-pyörä
- Huoltohistoria (viim.huolto: 12/24 1953 km)
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Hihnaveto
- Ajonestolaite
- Kulutusosat kunnossa
- Hyvät renkaat
- Clubstyle etukate
- Tangonpää peilit
- Sivukilpiteline
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- V performance putkisto
- Sähkökäynnistys
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 3.7.2024 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 3.7.2024 |
| Kuutiotilavuus | 1133 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 70 kw / 95 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 449 kg |
| Omapaino | 250 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki